Saat Yükleniyor...

.

Hakkımızda

 

FARKEDİLMEYİ, HEYECANI, PRESTİJİ VE SIRADIŞI OLMAYI SEVENLER İÇİN 
İstanbul’da 2004 yılında faaliyete geçen, ülkemizin  4 bölgesinde faaliyet gösteren, otomobil  yetkili bayi ve otomobil servis  plazalarında iş partnerliği yapan ERAD TUNING; otomobil tutkunlarının ilgisini çeken tüm marka ve model araçlara yönelik faaliyete başlamıştır. Bu otomobillerin TUNING, MULTIMEDYA, TASARIMI'na yönelik aksesuar çalışmalarımız mevcuttur.

VİZYONUMUZ

Birikim, deneyim ve kullandığımız teknoloji ile kişiye özel araç aksesuar uygulamaları konusunda Türkiye’nin lider firması olmaktır. 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

ERAD TUNING; Kişiye Özel Araç Aksesuar Uygulamaları ve Tasarımı hizmetleri konusunda;

• Yasal mevzuat ve araç standartlarına uymak,

• Rekabet gücü yüksek ve aranılan, kaliteli ürünler sunmak,

• Sürekli olarak iyileştirme, geliştirmeyi firmamızın her kademesinde sağlamak,

• Müşteri memnuniyetini ve firmamızın karlılığını en üst düzeye çıkarmak,

• Personelimizin eğitimini ve motivasyonunu yüksek tutarak ekip ruhu ve işbirliğini geliştirmek ve böylece sıfır hatayı hedefleyerek kaliteyi tüm faaliyetlere yaymak Kalite politikamızdır.

 

OTOMOBİL TASARIMI

Söz konusu teknik ürünler arasında güç arttırımına yönelik elektronik motor kontrol üniteleri,  yüksek performanslı süspansiyon sistemleri, geliştirilmiş fren sistemleri, pro kitler, anti-roll kitler, pro kontrol barlar, yüksek ebat performans lastikleri ile özel aluminyum alaşım spor jantlar, aerodinamik body kitler,  performans arttırıcı Cat-Back + Power Kit egzoz sistemleri, geliştirilmiş Free Flow hava filtreleri, mekanik ekipmanlar, karbon iç ve dış tasarımlar, iç ve dış optik aksesuarların çözümlerini üretmekteyiz.

ARAÇ İÇİ MULTIMEDYA
Multimedya;  sürücü bilgi ve yardım sistemlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Araç içi eğlence, navigasyon, arka plan eğlence sistemleri, geri sürüş kamerası, DVD, Internet-Wİ-Fi Teknoloji Sistemleri,  TV İzleme imkanı, telematik ve sürücü yardımı entegrasyonunu daha önce hiç olmadığı kadar esnek ve etkili hale getirmek için tasarlanmış akıllı çözümler üretmekteyiz.

 


Türkiye’de TUNING, MULTIMEDYA,  araçları  alanında 11 yıllık birikim ve deneyimlerimizden edindiğimiz tecrübelerle, misyonumuzu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da geliştirerek devam ettirmek; ERAD TUNING olarak en önemli hedefimizdir.

Firmamızın yer aldığı Internet sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür eder, sizlerle en kısa zamanda karşılaşmayı dileriz...